○ r e c e n z e ○

17. října 2013 v 20:42 | pal |  reviews.

Recenze jsou ryze subjektivní a nemusí se tedy shodovat s Vaším názorem; ten si ovšem velmi ráda vyslechnu prostřednictvím komentářů. Není v mých silách napsat recenzi na každé anime, ale souhrn všeho, co jsem viděla, najdete spolu s hodnocením a krátkým komentářem na mém animelistu.


{ 5 / 5 } : Favorit. Tohle dílo nemusí být označováno slovem "geniální", ale v rámci žánru splnilo má očekávání a nemám mu co vytknout. 11/10 would watch/read again.

{ 4 / 5 } : Velmi příjemná podívaná, které k dokonalosti chybí "nějaké podstatné málo". Neurazí, ale pořád mám jednu či dvě zásadní výtky, které chtě nechtě ten bod uberou. Čtyřka může zahrnovat celou škálu názorů a velmi často bývá doprovázena slovem "slabá" či "silná".

{ 3 / 5 } : Takzvaný "silný průměr"; věc, která mě zaujala, ale plně nenadchla. Nebo něco, co je v rámci žánru ucházející, ale subjektivně si mě tak docela nezískalo. Často také první díl série, která má potenciál, ale ještě mě nepřesvědčila o své epičnosti.

{ 2 / 5 } : Synonymum pro "slabší průměr" a "je to fajn a cílovou skupinu to potěší, ale můj šálek kafe voní jinak". Jsem si jista, že tenhle kousek není špatný a zaujme celou řadu lidí, ale byť uznávám, že se nejedná o úplný propadák, nedokážu se přimět k bezvýhradně pozitivnímu názoru.

{ 1 / 5 } : Tohle hodnocení používám v momentě, kdy mám sto chutí dané literární/kinematografické dílo odložit a začít trávit čas užitečnějšími věcmi. Daná věc mi a/ nesedne tématem a z nějakého důvodu ji považuji za nevhodnou, nebo b/ možná projevuje jisté známky potenciálu, ale není jej schopna plně využít. V podstatě cokoliv, co považuji za ztrátu času.{ komedie, slice of life; 5/5 }

{ maho shonen, parodie, 4/5 }

{ shoujo, komedie, romance; 5/5 }

{ ecchi, akce, komedie, 5/5 }

{ sinen, horor, psychologický, 5/5 }

{ shonen, sportovní; 3/5 }

{ shonen, fantasy, komedie; 2/5 }

{ shonen, akce, komedie; 5/5 }

{ seinen, akce, horor, nadpřirozeno; 2/5 }

{ shonen, sportovní; 5/5 }

{ psychologický, thriller; 5/5 }


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama